„Žalgirio“ žaidėjai ir treneriai bandė nuspėti Čempionų lygos finalo baigtį

Kauno „Žalgirio“ krepšinio komanda neliko abejinga Čempionų lygos batalijoms – šios ekipos Facebook paskyroje buvo pasidalinta nuotrauka, kurioje savo spėjimus finalui pateikė šios komandos žaidėjai.

Artėjantis Čempionų lygos finalas padalino žalgiriečius į dvi stovyklas. Vieni iš jų tikėjosi trečiojo „Real“ triumfo iš eilės, o kiti vylėsi, jog juos sustabdys „Liverpool“ komanda.

Kur kas daugiau kauniečių tikėjo Madrido ekipos pergale: Paulius Jankūnas, Edgaras Ulanovas, Antanas Kavaliauskas, Axelis Toupane‘as, Paulius Valinskas, Beno Udrihas, komandos vadovas Mindaugas Kvedaras ir trenerio asistentas Darius Maskoliūnas spėjo jų triumfą.

Tuo tarpu „raudoniesiems“ sėkmę prognozavo įžaidėjai Kevinas Pangosas ir Vasilije Micičius, kineziterapeutas Paulius Jacikas bei komandos treneris Šarūnas Jasikevičius. Lygiųjų po pagrindinio laiko laukė Artūras Milaknis, Gytis Masiulis ir įvarčių neprognozavęs Brandonas Daviesas.

Kurio iš „Žalgirio“ komandos nuojauta bus tiksliausia išvysime jau šiandien 21:45 val.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts