„Žalgirio“ lyderių duetas – efektyviausias Eurolygoje

Šiame Eurolygos sezone sėkmingiausiai veikia Kevino Pangoso ir Pauliaus Jankūno duetas – tokias išvadas galima padaryti iš dažniausiai taškus pelnančių Eurolygos duetų statistikos.

Per pirmuosius 23 šio sezono turus po K. Pangoso perdavimų P. Jankūnas taškus pelnė jau 38 kartus. Joks kitas Eurolygos duetas nėra užfiksavęs geresnių rodiklių – „Žalgirio“ kapitonas yra daugiausiai taškų po vieno žaidėjo perdavimų pelnęs krepšininkas. Be žalgiriečių tokiu rodikliu gali pasigirti tik „Panathinaikos“ duetas Nickas Calathesas ir Jamesas Gistas, po kurių dueto pasirodymo taškai taip pat buvo pelnyti 38 kartus. Tiesa, šie krepšininkai aikštėje kartu praleido daugiau laiko nei kauniečių tandemas.

Į Eurolygos geriausių duetų penketuką taip pat patenka ir K. Pangosas bei A. White‘as. Ne kartą po įžaidėjo perdavimų galingais dėjimais atakas užbaigęs A. White‘as iš viso po kanadiečio perdavimų pasižymėjo jau 29 kartus.

Tarp kitų efektyviausių „Žalgirio“ duetų ir vėl galima surasti K. Pangosą: po jo perdavimų 20 kartų taškus pelnė Artūras Milaknis, o pats K. Pangosas dažniausiai pasižymi tada, kai jam kamuolį perduoda Vasilije Micičius – po serbo perdavimų jis taškus pelnė 19 kartų.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts