"Žalgirio" biudžetas - didžiausias per visą klubo istoriją

2018-09-13 12:04 extra77

Kauno "Žalgirio" žygis Eurolygoje sunešė neregėtas pajamas klubui. Paulius Motiejūnas atskleidė, kad planuojamas artėjančio sezono biudžetas - 10,7 mln. eurų.

Biudžetas, lyginant su praėjusiais metais, išaugo beveik 2 mln. eurų. Tokiu finansiniu pakilimu žalgiriečiai anksčiau niekada negalėjo pasigirti.

Prie tokio didelio biudžeto išaugimo labiausiai prisidėjo bilietų pardavimas, kuris išsaugo net 72 procentais. Iš bilietų pardavimo "Žalgiris" iš viso uždirbo 3,6 mln. eurų, iš kurių į biudžetą pateko 1,3 mln.

Spaudos konferencijoje P. Motiejūnas sakė, kad po praėjusio sezono kur kas lengviau sekasi pritraukti ir naujus rėmėjus:

"Biudžetas išaugo beveik 2 mln., daugiausiai dėl sėkmingo bilietų pardavimo. Su rėmėjais kalba tapo lengvesnė, nors mes vis tiek keisime taktiką, nes paramos prašymas nebeveikia."

Planuojama, kad kitą sezoną žaidėjų algoms bus išleista 7,4 mln. eurų, įskaičiuojant ir galimai būsimą naują komandos įžaidėją.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)


...