„Žalgirio“ komandos akiratyje – Marius Grigonis

Šiandien 21:08 krepst

Kauno „Žalgiris“ doliau dėlioja gaires kitam sezonui ir rikiuoja potencialiai komandą papildyti galinčių žaidėjų sąrašą. Šįkart jame, anot pranešimų, atsidūrė žinomo lietuvio pavardė.

Tinklalapis „24sek.lt“ skelbia, kad Kauno klubas aktyviai domisi Mariaus Grigonio paslaugomis. Lietuvos rinktinės gynėjas šį sezoną gina Berlyno ALBA garbę.

Šią informaciją patvirtina ir „BasketNews.lt“ šaltiniai. „Žalgiris“ su Grigonio atstovais kontaktuoja jau ne vienus metus, o susidomėjimą kauniečiai rodo ir šįkart.

Tiesa, norint prisivilioti kaunietį, „Žalgiriui“ vokiečiams tektų mokėti išpirką, kadangi Grigonio kontraktas su ALBA galios iki 2020 metų.

Pats Grigonis anksčiau ne kartą deklaravo norą žaisti „Žalgiryje“, tačiau į gimtąjį miestą grįžti jis ketino tik tuomet, kai čia jam bus pasiūlytas ne epizodinio žaidėjo vaidmuo.

Praėjusį sezoną su Tenerifės „Iberostar“ Grigonis triumfavo Čempionų lygoje ir tapo naudingiausiu finalo žaidėju. Po sėkmingo pasirodymo 24-erių lietuvis greitai sulaukė susidomėjimo iš Berlyno ir šį sezoną debiutavo Europos taurės turnyre.

Jame su ALBA marškinėliais Grigonis vidutiniškai rinko po 11,6 taško, atkovojo po 3,1 kamuolio ir atliko po 2,6 rezultatyvaus perdavimo.

Šįmet dvejas rungtynes Grigonis spėjo sužaisti ir Lietuvos rinktinėje. Pasaulio čempionato atrankos turnyre jis vidutiniškai rinko po 12 taškų, atkovojo po 5 kamuolius bei atliko po 2,5 rezultatyvaus perdavimo.

Grigonis yra „Žalgirio“ jaunimo sistemos produktas, o klubo dublerių ekipą paliko prieš ketverius metus, nusprendęs profesionalų krepšinyje įsitvirtinti per antrosios Ispanijos lygos komandą Hueskoje. Vėliau kaunietis persikėlė į „Endesa“ lygos ekipą Manresos ICL, o po to jo kelias pasuko į Tenerifę.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)


...