Paulius Jankūnas džiaugiasi pailsėjusiu kūnu

2017-08-29 21:20 basketnews.lt

Kauno „Žalgiris“ susirinko į pirmąją treniruotę krepšinio salėje, o komandos kapitonas Paulius Jankūnas žiniasklaidai atskleidė, jog su visais atvykusiais naujokais sutarti nėra sunku.

„Sunku vertinti mūsų sudėtį, nes dar nebuvo oficialių rungtynių. Su visais atvažiavusiais žmonėmis gerai bendraujame ir gerai dirbame. Taktiniai dalykai treniruotėse kol kas dar neprasidėjo. Dabar tik pradėsime viską po truputį šlifuoti salėje“, – sakė Jankūnas.

33 metų 205 cm ūgio krepšininkas pastebi, jog „Žalgirio“ laukia įtempta sezono pradžia, tačiau ją atlaikyti veteranui padės dėl sprendimo nežaisti Lietuvos rinktinėje pailsėjęs kūnas.

„Esu pasiruošęs sezonui. Klubas prieš pasiruošią darė daug tyrimų. Matosi, kad kūnas yra pailsėjęs, bet yra ir sportuota. Ši laisva laisva vasara man buvo labai naudinga, todėl tikiuosi, kad gerai pavyks pasiruošti ir sezonui su komanda“, – sakė puolėjas.

Nors Jankūnas Europos čempionatą stebės namuose, aukštaūgis pasidalino savo mintimis apie Dainiaus Adomaičio vadovaujamą komandą ir jos šansus.

„Apie šansus sunku dar kažką šnekėti. Nenoriu nieko vertinti ar spėlioti. Vyrai dirbo, vyrai treniravosi. Jie turi problemų su atvažiavimu ir visa kita, bet pasiruošimas yra pasiruošimas.

Čempionatuose rinktinė visada po truputį įgaudavo gerą formą, o lemiamose kovose visada demonstruodavo gerą krepšinį. Manau, kad šiemet galime tikėtis to paties.

Ispanai yra čempionato favoritai. Tikiuosi, kad lietuviai sudarys jiems gerą konkrucenciją“, – sakė Kauno klubo kapitonas.

...