Z. Williamsonas neprilygo G. Antetokounmpo – „Bucks“ šventė pergalę

NBA lygoje dar vieną pergalę pasiekė Milvokio „Bucks“ (43-7) ekipa su lyderiu Gianniu Antetokounmpo, kuris padėjo įveikti Naujojo Orleano „Pelicans“ (20-31) rezultatu 120:108 (26:33, 32:28, 42:24, 20:23).

Pirmame kėlinyje geriau žaidė namų komanda, kuriai padėjo ir Zionas Williamsonas. Visgi, prieš ilgąją pertrauką „Bucks“ su pradėjo vytis varžovus, o antroje rungtynių dalyje tiesog šovė į priekį ir nepaliko šansų priešininkams.

Nugalėtojų gretose vėl rezultatyviausias buvo G. Antetokounmpo, kurio sąskaitoje 34 taškai ir 17 atkovotų kamuolių, 6 rezultatyvius perdavimai.

Jam talkino K. Middletonas su 20 taškų ir W. Matthewsas su 17.

Pralaimėtojų komandoje 32 taškus pelnė B. Ingramas, o Z. Williamsonas pridėjo 20.