Ž. Obradovičiaus pagyros "Žalgiriui": "Turite kuo didžiuotis"

Twitter nuotr.
2019-04-24 14:45 extra77

basketnews.lt

Nors tiksėjo tik pirmosios rungtynių minutės, Željko Obradovičiaus veidas jau buvo ryškiai raudonos spalvos. Po šalto dušo Stambule jo auklėtiniai pateko į „Žalgirio“ arenos pragarą, kuriame sausi išsikapstė tik įjungę aukščiausią pavarą.

Stambulo „Fenerbahče“ trečiosiose Eurolygos ketvirtfinalio rungtynėse „Žalgirį“ palaužė 66:57 ir serijoje iki trijų pergalių į priekį išsiveržė 2-1.

„Noriu pasveikinti „Žalgirį“ ir jo sirgalius su tokia atmosfera. Puikiai žinau, kaip žmonės čia mėgsta krepšinį. Tai yra kažkas, kuo visi turėtų didžiuotis“, – po rungtynių kalbėjo Obradovičius.

„Tai buvo panašios rungtynės į visas, kurias su „Žalgiriu“ žaidėme paskutinius trejus metus. Labai agresyvi gynyba, daug taktinių detalių.

Sakyčiau, Eurolygoje tai buvo geriausia komanda, kuri uždarė mūsų dvitaškius ir tritaškius“, – sakė „Fenerbahče“ treneris.
(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)

...