"Warriors" vadovas apie K. Duranto traumą: "Mes jautėmės gerai dėl jo būklės"

Twitter nuotr.
2019-06-11 11:30 extra77

basketnews.lt

Oklando „Golden State Warriors“ triumfavo Toronte, tačiau spaudos konferencijoje nė vieno prie mikrofono sėdusio komandos nario nuotaikos nebuvo džiugios.

To priežastis – Kevino Duranto patirta Achilo sausgyslės trauma. Puolėjas anksčiau negalėjo žaisti dėl blauzdos traumos, todėl į aikštę išbėgo po 32 dienų pertraukos, tačiau galėjo sužaisti tik 12 minučių.

ESPN žurnalistai Ramona Shelburne ir Adrianas Wojnarowski paskelbė savo žinias iš komandos vidaus, kad ekipa turi įtarimų dėl sudėtingos traumos – manoma, kad Durantui įplyšo dešinės kojos Achilo sausgyslė.

„Kevinas keturias ankstesnes savaites praleido su mūsų gydytojais, daugybę kartų tikrinosi magnetinio rezonanso tyrimu. Mes jautėmės gerai dėl jo būklės, – sakė Bobas Myersas. – Gydytojai jam leido žaisti ir tai buvo bendras mūsų visų sprendimas. Nemanau kad yra ką kaltinti, bet suprantu šį pasaulį ir, jeigu reikia, galite kaltinti mane.“
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)

...