„Warriors“ savininkas susitaikęs su tuo, kad gali prarasti porą savo žvaigždžių

2018-06-10 18:30 TS

Pasibaigus sezonui trečią kartą per pastaruosius ketverius metus NBA laimėjusios „Warriors“ komandos savininkas Joe Lacobas atskleidė, jog jis supranta, kad šią ekipą gali palikti itin svarbios pastarųjų metų komandos figūros – Klay‘us Thompsonas ir Draymondas Greenas.

Abu šie žaidėjai turi sutartis ir kitam sezonui, tačiau šios komandos savininkas jau dabar pabandys padaryti viską, kad pratęstu sutartis su šiais krepšininkais. Visgi, jis pripažįsta, jog viskas ne jo kontrolėje.

„Geri dalykai kainuoja daug. Mes šią vasarą bandysime pasirašyti naujus ilgalaikius kontraktus su K. Thompsonu ir D. Greenu. Jie užsidirbo teisę daryti tai, ko jie nori, tad galbūt jie norės palaukti kol baigsis jų kontraktai ir jie galės išbandyti save laisvųjų agentų biržoje. Aš to kontroliuoti negaliu.

Mes jau įrodėme, kad galime ir toliau kautis dėl titulų, o tam galime peržengti ir NBA prabangos mokesčio ribas. Niekas nenori mokėti didžiulių sumų, tačiau mes tikimės tą daryti“, - atskleidė J. Lacobas.

Šiemet pagal žaidėjams mokamus pinigus „Warriors“ nusileido tik „Cavaliers“ komandai, o pagal dabartines prognozes toks išlaidumas jiems gali kainuoti itin brangiai. Pagal naujas NBA taisykles, pakartotinai NBA algų kepurę peržengiantis klubas turi mokėti papildomus „prabangos“ mokesčius. Šiemet jie siekė 43 milijonus, o jei klubas ir toliau išlaikys panašų algų mokėjimą, tai nuo 2019-2020 metų sezono jiems papildomai NBA lygai reikės sumokėti po beveik 200 milijonų dolerių per metus.


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...