„Warriors“ puolimo banga nušlavė ir „Nuggets“ (VIDEO, REZULTATAI)

Oklendo „Warriors“ po tuputį pradeda įsibėgėti. NBA čempionai galingo puolimo dėka 127:108 nepaliko jokių vilčių Denverio „Nuggets“.

„Warriors“ jau pirmame kėlinyje griebė jautį už ragų ir po pirmų 12 minučių pirmavo 36:23. Nors prieš pertrauką „Nuggets“ atsilikimą sumažinti pavyko iki 5, intrigos rungtynėse ilgai nebuvo.

Aukštesnę pavarą antroje rungtynių dalyje įjungę „Warriors“, viską išsprendė dar prieš lemiamą ketvirtį. Trečiąjį kėlinį čempionai laimėjo 43:21 ir prieš lemiamą ketvirtį pirmavo net 27 taškų skirtumu.

Per paskutines dvylika minučių Denverio krepšininkai sugebėjo šiek tiek sumažinti skirtumą, tačiau triuškinančio pralaimėjimo neišvengė.

„Warriors“ gretose rezultatyviausias buvo Kevinas Durantas pelnęs 27 taškus (7 atkovoti kamuoliai, 7 rez. perdavimai), Stephenas Curry pridėjo 22 (11 rez. perdavimų 5/10 trit.), o Draymondas Greenas (7 atkovoti kamuoliai, 8 rez. perdavimai) ir Klay Thompsonas pridėjo po 15.

„Nuggets“ gretose nei vienas startinio penketo krepšininkas neperkopė dviženklės taškų sumos, tačiau nei vienas nežaidė ilgiau nei 20 minučių. Iš atsarginių žaidėjų
rezultatyviausias buvo Willas Bartonas su 21 tašku (8 atkovoti kamuoliai), 15 taškų
taip pat pridėjo Emmanuelis Mudiay (7 rez. perdavimai).

Memfio „Grizzlies“ 113:104 Los Andželo „Clippers“
Sakramento „Kings“ 99:108 Detroito „Pistons“
Naujojo Orleano „Pelicans“ 96:90 Čikagos „Bulls“
Dalaso „Mavericks“ 99:112 Minesotos „Timberwolves“