„Warriors“ po sunkios kovos palaužė „Raptors“ ir išlygino serijos rezultatą (VIDEO)

NBA lygos didžiajame finale serijos rezultatas tapo lygus, o praeitų metų čempionai taip pat įgijo aikštės pranašumą. Oklando "Golden State Warriors" po sunkios kovos, antrame serijos susitikime palaužė Toronto "Raptors" rezultatu 109:104 (26:27, 28:32, 34:21, 21:24).

Susitikimas buvo permainingas, o komandos 11 kartų keitėsi pirmaujančios vaidmeniu. Pirmus du kėlinius namuose žaidę buvę J. Valančiūno komandos draugai laimėjo, tačiau po ilgosios pertraukos viskas pasikeitė. Trečią ketvirtį puikiai sužaidė svečių ekipa, kuri panaikino visą deficitą ir susikūrė pranašumą. Paskutiniame kėlinyje "Raptors" dar bandė vytis varžovus, tačiau jie sužaidė užtikrinčiau.

Nugalėtojus į pergalę vedė Klay Thompsonas su 25 taškais (4/6 tritaškiai), Stephenas Curry pridėjo 23, Draymondas Greenas 17.

Pralaimėtojų gretose Kawhi Leonardas pelnė 34 taškus, Fred VanVleet 17, Kyle Lowry 13.