„Warriors“ pademonstravo nuostabią gynybą prieš „Wizards“ žvaigždę ir iškovojo pergalę (VIDEO, REZULTATAI)

„Golden State Warriors“ ekipa JAV sostinėje 109:101 sugebėjo palaužti vietos Vašingtono „Wizards“.

„Warriors“ jau po pirmojo kėlinio atrodė išsprendė visus reikalus kai pirmavo 36:21. Vis dėlto ši persvara ilgai nesilaikė ir jau į pertrauką komandos ėjo „Warriors“ ekipai turint tik 2 taškų pranašumą – 58:56.

„Wizads“ ekipai šiame susitikime labai trūko komandos žvaigždės Bradley Bealo. Gynėjas šį sezoną renka po 23,7 taško, tačiau per pirmuosius du kėlinius jis nesugebėjo pelnyti nė taško. Antroje rungtynių dalyje B. Bealui pavyko surinkti 8 taškus, o jis realizavo vos 3 metimus iš 15 bandymų.

„Tie metimai pro šalį skriejo dėl geros „Warriors“ gynybos. Jie keitėsi, jie dvigubino. Pagrindinė jų užduotis buvo laikyti mane kuo toliau nuo kamuolių“, – blogų rungtynių priežastis vardino B. Bealas.

„Warriors“ komanda per 24 rungtynes šį sezoną su Rytų konferencijos komandomis laimėjo net 21 kartą.

„Wizards“ gretose rezultatyviausiai žaidė Otto Porteris pelnęs 29 taškus, Kelly Oubre pridėjo 17, Markieffas Morrisas 16, Tomašas Satoransky 11.

„Warriors“ ekipoje Kevnžinas Durantas pelnė 32 taškus, Stephenas Curry 25, Andre Iguodala 14, Klay Thompsonas 13, Draymondas Greenas 11 (11 rez. perd.).

Milvokio „Bucks“ 87:110 Detroito „Pistons“
Šarlotės „Hornets“ 106:134 Bostono „Celtics“
Finikso „Suns“ 110:102 Memfio „Grizzlies“
Oklahomos „Thunder“ 111:110 Dalaso „Mavericks“
Naujojo Orleano „Pelicans“ 121:116 San Antonijaus „Spurs“
Hjustono „Rockets“ 105:92 Los Andželo „Clippers“