„Warriors“ nupūtė nuo žemės paviršiaus „Suns“, „Bulls“ pergalę padovanojo Z. LaVine‘o dėjimas (VIDEO, REZULTATAI)

„Golden State Warriors“ ekipa parodė, kaip turi žaisti NBA čempionai. Steve‘o Kerro auklėtiniai be jokių sunkumų 129:83 sudaužė Finikso „Suns“.

„Suns“ sugebėjo čempionams priešintis vieną kėlinį ir po pirmųjų 12 minučių jie atsiliko tik vienu tašku – 25:24. Tačiau tada „Warriors“ spurtavo 9:2 ir jau pirmavo 10 taškų skirtumu. Kėlinį Stephenas Curry užbaigė 5 taškais iš eilės ir į pertrauką „Warriors“ išėjo turėdama jau 17 taškų persvarą – 62:45.

Po pertraukos „Warriors“ pradėjo triuškinti varžovus nepaliko jiems jokių šansų.

Įdomu tai, kad „Suns“ komandai tai buvo ketvirtas pralaimėjimas didesniu negu 40 taškų skirtumu šį sezoną.

„Warriors“ komandoje S. Curry pelnė 22 taškus, Omri Casspi 19 (10 atk. kam.), Kevinas Durantas 17, Klay Thompsonas ir Nickas Youngas po 16.

„Suns“ ekipoje Elfridas Paytonas pelnė 29 taškus, T.J. Warrenas 14, Joshas Jacksonas, Tysonas Chandleris ir Alexas Lenas po 8.

Tuo metu Čikagos „Bulls“ iškovojo kur kas sudėtingesnę pergalę. Vėjuoto miesto atstovai tik po atkaklios kovos 105:101 palaužė Orlando „Magic“.

Pergalingas metimas, kuris nulėmė rungtynes net nebuvo metimas. Dukart dėjimų konkurso nugalėtojas, rungtynių likimą ir nusprendė išspręsti dėjimu. Zachas LaVine‘as likus 12,4 sekundės iki rungtynių pabaigos sugrūdo kamuolį į krepšį ir „Bulls“ įsiveržė 103:101.

Kitoje atakos pusėje Mario Hezonja prametė tritaškį, o „Bulls“ šaltakraujiškai sumetė du baudų metimus ir iškovojo pergalę.

Tiesa, tokios intrigos galėjo ir nebūti, kadangi dar ketvirtame kėlinyje „Bulls“ pirmavo 93:75. Tačiau tada „Magic“ surengė spurtą 23:3 ir sugrąžino intrigą į rungtynes.

„Bulls“ gretose rezultatyviausias buvo Lauri Markkanenas su 21 tašku, Bobby Portisas pridėjo 19, Z. LaVine‘as 18, Jerianas Grantas 14, o Denzelis Valentine‘as 11.

„Magic“ komandoje Mario Hezonja pelnė 24 taškus, Evanas Fournier 22, Jonathonas Simmonsas 14, o Bismackas Biyombo ir Marreese‘as Speightsas po 10.

Naujojo Orleano „Pelicans“ 118:103 Detroito „Pistons“
Niujorko „Knicks“ 92:108 Filadelfijos „76ers“
Los Andželo „Clippers“ 114:101 Bruklino „Nets“
San Antonijaus „Spurs“ 99:101 Jutos „Jazz“