„Warriors“ nepasigailėjo „Cavaliers“, o S. Curry surengė šou (VIDEO)

NBA lygoje atsigaunantys praeitų metų čempionai ir toliau skina pergales, o šį kartą komandos lyderis surengė tritaškių šou. Oklando "Golden State Warriors" (17/9) svečiuose be didesnių problemų nugalėjo Klivlando "Cavaliers" (5/19) rezultatu 105:129 (25:31, 39:27, 22:37, 19:34).

Nors pirmą kėlinį pavyko laimėti svečiams, tačiau antrame kėlinyje užtikrintai sužaidė lentelės apačioje esanti komanda ir išsiveržė į priekį. Visgi po ilgosios pertraukos buvę nugalėtojai žaidė be problemų ir nesunkiai laimėjo susitikimą.

Nugalėtoju gretose puikiai pasirodė Stephenas Curry, kuris pelnė 42 taškus (9/14 tritaškiai), jam talkino Kevinas Durantas su 25 taškais.

Pralaimėtojų gretose Collin Sextonas surinko 21 tašką, o 17 pridėjo Jordanas Clarksonas.