„Warriors“ gretose – sugrįžusios žvaigždės ir šiurpi puolėjo trauma

„Golden State Warriors“ ekipa po ilgos pertraukos turėjo daugiau negu vieną komandos žvaigždę, o to užteko, kad 112:96 būtų įveikta Sakramento „Kings“ ekipa.

„Warriors“ šiame susitikime padėjo Kevinas Durantas, Klay Thompsonas ir Draymondas Greenas.

Tiesa, šios rungtynės vis tiek neapsiėjo be traumų. Trečiojo kėlinio pabaigoje link krepšio besiveržęs Patrickas McCaw pakilo dėjimui, tačiau po menko Vince‘o Carterio kontakto skaudžiai parkrito ant nugaros.

„Warriors“ krepšininkas ant parketo pragulėjo apie 10 minučių neslėpdamas skausmo. Dėl nugaros traumos atletas nebuvo galimas pajudinti.

Būtent ant V. Carterio užpyko ir Steve‘as Kerras, kuris teigė arbitrams, jog pyksta ne ant jų, kad nebuvo pražangos, o ant veterano. Rungtynių komentatoriai taip pat kartojo, kad tokioje situacijoje krepšininko „Kings“ žaidėjas liesti neturėjo.

Tiesa, pats V. Carteris neslėpė nerimo. Jis visą laiką buvo šalia P. McCaw, bandė su juo kalbėtis, o galiausiai ir pravirko. Po ilgos pauzės P. McCaw ant neštuvų buvo išneštas.

Po pertraukos ant parketo sugrįžęs K. Thompsonas šiose rungtynėse pelnė 25 taškus, o D. Greenas 8, tačiau taip pat atkovojo 9 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

„Warriors“ gretose rezultatyviausias buvo K. Durantas pelnęs 27 taškus, K. Thompsonas pridėjo 25, o Quinnas Cookas 10.

„Kings“ ekipoje Buddy Hieldas pelnė 19 taškų, De‘Aaronas Foxas 15, o Willie Cauley-Steinas ir Bogdanas Bogdanovičius po 12.

Šarlotės „Hornets“ 93:107 Vašingtono „Wizards“
Detroito „Pistons“ 115:109 Niujorko „Knicks“
Bruklino „Nets“ 110:109 Majamio „Heat“