„Warriors“ dramatiškoje kovoje pranoko „Rockets“, Bostono krepšininkai nustebino Milvokio ekipą (VIDEO)

Prasidėjęs ketvirtfinalis NBA lygos play-off'ų etape buvo kupinas intrigos ir atkaklios kovos. NBA čempionai, Oklando "Golden State Warriors" po sunkios kovos nugalėjo Hiustono "Rockets" ekipą rezultatu 104:100 (28:19, 25:34, 30:23, 21:24).

Nors pirmą kėlinį namuose žaidę Oklando atsotvai sužaidė žymiai geriau, tačiau "Rockets" krepšininkai neleido varžovams atitrūkti ir antrame kėlinyje išlygino rezultatą. Antroji rungtynių dalis taip pat buvo kovinga, tačiau nedideliu skirtumu "Warriors" sugebėjo triumfuoti, o likus žaisti 20 sekundžių S. Curry pataikė lemiamą tritaškį, kuris leido atitrūkti nuo varžvovų.

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo Kevinas Durantas su 35 taškais, 18 pridėjo Stephenas Curry, 14 Andre Iguodala.

Pralaimėtojų komandoje Jamesas Hardenas surinko 35 taškus, Ericas Gordonas 27, Chrisas Paulas 17.

Kitose rugntynėse Bostono "Celtics" užklupo nepasiruošusius Milvokio "Bucks" krepšininkus, kuriuos svečiuose nugalėjo 112:90 (26:17, 26:33, 36:21, 24:19).

Tris kėlinius iš keturių laimėję Bostono krepšininkai pademonstravo, kad varžovams klijuoti favorito etikėtės negalima ir jie serijoje nepasiduos sausu rezultatu.

Į pergalę Bostoną vedė Kyrie Irvingas su 26 taškais, Al Horforadas pridėjo 19, Jaylenas Brownas 18.

Pralaimėtojų gretose Giannis Antetokounmpo surinko 22 taškus, 16 Khrisas Midletonas, Nikola Mirotičius 13.