D. Wade'as nusprendė dar sezonui likti krepšinyje

2018-09-17 09:37 basketnews.lt

Itin ilgai apie pasitraukimą iš krepšinio svarstęs Dwyane'as Wade'as galiausiai priėmė sprendimą. Majamio „Heat“ legenda sužais paskutinį sezoną ir po jo kabins sportbačius ant vinies.

Wade'as savo sprendimą pristatė kalbėdamas sirgaliams video klipe. Tapo aišku, kad apie karjeros pabaigą jis mąstė keturis mėnesius ir tik neseniai padėjo tašką galvosūkiuose bei apsisprendė žaisti.

Paskutinį savo karjeros kontraktą su „Heat“ Wade'as pasirašys šią savaitę. Jo vertė sieks 2,4 mln. JAV dolerių. 36-erių atletas jau anksčiau buvo užsiminęs rungtyniausiantis tik „Heat“ gretose, jei apskritai tęs karjerą. Norą išsaugoti Wade'ą reiškė ir pati Floridos komanda.

Kalbėdamas pristatant savo sprendimą, Wade'as paskutinį sezoną pavadino „paskutiniu šokiu“.

„Dalykus visuomet darau savaip. Nesvarbu, jie geri ar blogi, bet sprendimus priimu tokius, kurie, tikiu, yra teisingi man ir mano šeimai. Dabar esu įsitikinęs, kad galiu jūsų, vaikinai, paprašyti paskutinio šokio. Dar vieno ir jau paskutinio sezono.

Tai bus viskas. Krepšiniui atidaviau daug ir esu dėl to laimingas. Viską, kas dar liko, atiduosiu paskutiniame sezone“, – kalbėjo veteranas.


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...