VTB lygoje – puikūs lietuvių pasirodymai ir „Lokomotiv“ pergalė prieš „Nižnij Novgorod“

Lietuvių atstovaujama Krosnodaro „Lokomotiv“ (9-5) VTB Vieningoje lygoje 94:73 (30:17, 19:23, 21:21, 24:12) nepasigailėjo „Nižnij Novgorod“ (6-4) ekipos ir nutraukė dviejų iš eilės nesėkmių seriją.

Namuose rungtyniavusi „Nižnij Novgorod“ rungtynes pradėjo slogiai – „Lokomotiv“ pirmojo kėlinio pradžioje spurtavo 7:0. Kiek vėliau šeimininkams pavyko priartėti prie varžovų, tačiau kėlinio pabaigoje svečiai dar kartą užkūrė šaltą dušą ir prieš antrąjį kėlinį susikrovė 13 taškų pranašumą.

Antrajame kėlinyje „Lokomotiv“ iš trijų taškų zonos šaudė pro šalį, o tuo pasinaudojusi „Nizhny Novgorod“ sumažino atsilikimą iki vienženklio skirtumo.

Rungtynių pabaigoje „Lokomotiv“ surengė spurtą 15-3 ir užtikrintai iškovojo pergalę.

Mindaugas Kuzminskas per 31 minutę pelnė 19 taškų (1/1 trit., 4/6 dvit., 8/8 baud.), atkovojo 7 kamuolius ir surinko 24 naudingumo balus.

Kitas lietuvis Mantas Kalnietis puikiai dirigavo puolime ir per 32 žaidimo minutes pelnė 8 taškus (1/2 trit., 2/3 dvit., 1/3 baud.), atkovojo 4 kamuolius ir atliko net 11 rezultatyvių perdavimų bei surinko 18 naudingumo balų.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Willas Cummingsas, kuris pelnė 25 taškus (2/2 trit., 6/9 dvit., 7/7 baud.).

„Lokomotiv“: W. Cummingsas 25, M. Kuzminskas 19, L. Hervey 17, J. Crowfordas 11, M. Kalnietis 8.

„Nižnij Novgorod“: K. Shepherdas 17, L. Petrasekas 13, A. Komolovas ir E. Baburinas po 10.