Vos ne į atlapus vienam kitam kibę "Pao" ir "Aris" treneriai buvo išvaryti iš aikštės (VIDEO)

2018-10-14 13:38 basketnews.lt

Graikijos krepšinio lygos rungtynėse tarp Atėnų „Panathinaikos“ ir Salonikų „Aris“ nutiko neeilinė situacija – iš susitikimo buvo išvaryti abiejų ekipų treneriai.

Likus 3 minutėms iki pirmojo kėlinio pabaigos Nickas Calathes iš „Panathinaikos“ buvo nubaustas asmenine pražanga, o už ginčus su teisėju jam buvo skirta ir techninė pražanga.

„Aris“ vairininkas Vangelis Aggelou prašė teisėjo, kad šis nubaustų Calathesą, o tai pastebėjęs „Pao“ treneris Xavi Pascualis prisiartino prie oponentų stratego bei liepė liautis.

Teisėjas nedelsiant abu trenerius išsiuntė į rūbines.

Rungtynes 84:70 laimėjo „Panathinaikos“, o Lukas Lekavičius Atėnų ekipos gretose įmetė 9 taškus (2/4 dvitaškių, 1/1 tritaškių, 2/5 baudų metimų), atliko 6 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį bei kartą suklydo.

(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)