Visi pasaulio čempionato atrankoje besivaržysiantys NBA krepšininkai: lietuvių varžovai turi daugiausiai

2018-09-10 18:16 Krepsinis

Nacionalinės šalių rinktinės jau uoliai dirba kartu ir ruošiasi artėjančiam FIBA pasaulio čempionato atrankos langui.

Didžioji dalis rinktinių bus ne stipriausių sudėčių, kadangi tik maža dalis europiečių iš NBA sugrįžo į gimtąsias šalis padėti komandoms. Iš viso šiame atrankos lange varžysis tik 18 šiuo metu NBA esančių europiečių, o daugiausia jų bus Lietuvos rinktinės varžovų gretose – Kroatijos komandoje.

Kroatai savo sudėtyje turi net keturis NBA krepšininkus, kai į Lietuvą nesugrįžo nė Jonas Valančiūnas, nė Domantas Sabonis.

Kroatijos rinktinei padės Dario Šaričius („76ers“), Bojanas Bogdanovičius („Pacers“), Ante Zizičius („Cavaliers“) bei Ivica Zubačius („Lakers“).

Turkijos rinktinė taip pat gali pasigirti nemažomis NBA krepšininkų pajėgomis. Turkų gretose tokių žaidėjų bus trys: Cedi Osmanas („Cavaliers“), Ersanas Ilyasova („Bucks“), Furanas Korkmazas „(76ers“).

Po du NBA krepšininkus turės Serbija, Ukraina, Bosnija ir Hercegovina bei Vokietija. Serbams padės Nemanja Bjelica ir Bogdanas Bogdanovičius (abu – „Kings“), Ukrainos gretose žais Svi Mykhailiukas („Lakers“) ir Alexas Lenas („Suns“), bosniai turės Džananą Musa („Nets“) ir Jusufa Nurkičių („Blazers“), o vokiečiai Maxi Kleberį („Mavericks“) ir Dennisą Schroderį („Thunder“).

O po vieną NBA atstovą turės prancūzai, graikai, ir čekai. Čekijos respublikos atakoms diriguos Tomašas Satoransky („Wizards“), graikams padės Tyleris Dorsey („Hawks“), o prancūzams – Nicolas Batumas („Hornets“).

Lietuviai į kovą su Kroatijos rinktine stos penktadienį svečiuose.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...