Vis dar be pergalės namuose: „Žalgirį“ nuo pratęsimo prieš „Chimki“ skyrė taiklus metimas

Kauno "Žalgiriui" penktas rungtynes iš eilės nepavyko savo sirgalių nudžiuginti pergale – Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai 83:84 (26:19, 13:18, 18:21. 26:26) nusileido Maskvos srities "Chimki".

"Žalgiris" lieka su trimis pergalėmis ir jau šeštu pralaimėjimu.

Kauniečiai agresyviai pradėjo rungtynes ir po pirmojo kėlinio jau buvo sumetę 26 taškus. Antrajame kėlinyje "Chimki" gynėsi gerokai geriau ir žalgiriečių pataikymą sumažino per pusę.

Po ilgosios pertraukos "Chimki" atrodė dar geriau – "Žalgiris" visiškai buvo užspęstas svečių gynybos pinklėse. Maskviečių gretose dar savo žaidimą pajautė Aleksejus Švedas, kuris iš viso šiose rungtynėse surinko 25 taškus ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Ketvirtąjį kėlinį "Žalgiris" jau pradėjo turėdamas deficitą. Jame vyravo gana apylygė kova, kuri išliko įnirtinga iki pat paskutinio mačo švilpuko.

"Žalgiris" paskutinės atakos metu atsilikinėjo trijų taškų skirtumu. Šaras puikiai paruošė derinį ir išvedė Artūrą Milaknį prie tritaškio linijos, tačiau jo metimas buvo netaiklus. Brandonas Daviesas pataisė snaiperio metimą, tačiau dviejų taškų šioje dvikovoje jau nebeužteko.

B. Daviesui tai buvo karjeros rungtynės – jis sumetė 23 taškus, atkovojo 13 kamuolių ir surinko net 39 naudingumo balus.

„Žalgiris“: Brandonas Daviesas 23 (4/6 dvit., 15/18 baud. met., 13 atk. kam., 39 naud. bal.), Marius Grigonis 13, Nate‘as Woltersas ir Aaronas White‘as po 12.

„Chimki“: Aleksejus Švedas 25 (3/10 trit., 10 rez. perd., 32 naud. bal.), Jordanas Mickey 20, Stefanas Markovičius 13.