Vilniaus „Rytas“ nukalė dar vieną LKL pergalę. „Juventus“ protestuoja

Rytas šventė pergalė. Juventus protestuoja

Galingai startavę ir ilgą laiką pirmavę vilniečiai antroje rungtynių dalyje iššvaistė pranašumą ir tik paskutinėmis rungtynių akimirkomis išplėšė pergalę, tačiau Utenos „Juventus“ komanda pateikė oficialų protestą dėl neužfiksuotos pražangos paskutinės atakos metu.

Antroje turnyrinės lentelės pozicijoje besirikiuojantis Vilniaus „Rytas“ jau pirmajame rungtynių kėlinyje turėjo dviženklį taškų pranašumą, tačiau uteniškiai demonstravo tikrą charakterį ir iki ilgosios pertraukos sumažino atsilikimą iki 9 taškų – 53:44.

Antrojoje rungtynių dalyje vaizdas aikštelėje kardinaliai pasikeitė ir „Juventus“ komanda ne tik sumažino skirtumą, bet ir įsiveržė į priekį. Likus žaisti 4 minutes Utenos ekipa jau pirmavo rezultatu 77:74, tačiau tada vilniečiai tarsi įgavo antrą kvėpavimą ir išlygino rezultatą bei susigrąžino minimalią persvarą. Laikrodyje pradėjus tiksėti priešpaskutinei minutei iniciatyvos ėmėsi Utenos komandos legionierius B.Crawfordas, pastarasis smeigė tritaškį, dar kartą persvėrė rezultatą uteniškių naudai, o „Rytas“ turėjo lygiai 60 sekundžių paskutiniam šturmui.

Paskutinės Vilniaus komandos atakos smaigalyje atsidūrė D.Bičkauskis, kuris atsakė varžovams žudančiu tritaškiu ir padėjo tašką akistatoje su Utenos ekipa. Tiesa, „Juventus“ krepšininkai dar spėjo surengti paskutinę ataką, kuri tapo šio vakaro didžiausia diskusija. Likus kelioms sekundėms tas pats B.Crowfordas spėjo išmesti tritaškį ir uteniškiai yra įsitikinę, kad jį dengęs Augustas Marčiulionis padarė pražangą, kuri galėjo rungtynių pabaigą pasukti visiškai kitu kampu, tačiau teisėjai to neužfiksavo ir dėl to „Utenos“ komanda pateikė oficialų protestą.