Vilniaus „Rytas“ krito prieš Kazanės „Unics“

Vilniaus „Rytas“ pirmąją Europos taurės „Top 16“ dvikovą prieš Kazanės „Unics“ pradėjo nesėkme 86:91 (23:20, 16:16, 22:28, 25:27).

Pirmajame kėlinyje per 4 pirmąsias minutes varžovus į priekį paleidę vilniečiai susigriebė. Ir per ateinančias 4 žaidimo minutes pelnė net 16 taškų ir persverė rezultatą 20:18. Pranašumą sostinės klubas išlaikė ir po pirmojo kėlinio, kurį laimėjo 23:20.

Antrasis ketvirtis buvo kiek mažiau rezultatyvesnis abejoms ekipoms, tačiau jame komandos per kėlinį pelnė po vienodai taškų ir po pirmosios rungtynių pusės „Rytas“ išlaikė 3 taškų pranašumą (39:36).

Arnas Butkevičius trečiajo ketvirčio gale pelnė 5 taškus iš eilės ir po netaiklaus Kazanės metimo, sostinės ekipa atsilikinėjo 3 taškais (61:64).

Likus penkioms paskutinio kėlinio minutėms vilniečiai jau turėjo atgavę pranašumą, bet sėkmingiau rungtynių pabaigą sužaidė „Unics“ krepšininkai ir „Rytas“ po atkaklios kovos namuose patyrė pirmąjį pralaimėjimą (86:91).