Veterano pamokos NBA superžvaigždei: M. Ginobili parodė A. Davisui, kad patirtis gali pranokti talentą (VIDEO)

40-metis „Spurs“ veteranas Manu Ginobili jau nebėra tokia lygoje dominuojanti jėga, kaip savo karjeros pike, tačiau praėjusią naktį argentinietis įrodė, kad patirtis šioje lygoje gali padėti įveikti ir patį didžiausią talentą.

Sudėtingoje situacijoje atsidūrusi „Spurs“ vakarų konferencijoje buvo nukritusi net į dešimtą vietą, tad rungtynės prieš viena pergalę daugiau turėjusią „Pelicans“ komanda San Antonio klubui buvo itin svarbios. Galiausiai „Spurs“ iškovojo pergalę 98:93, o bene didžiausią įtaką tam turėjo M. Ginobili sugebėjimas išvesti iš kantrybės didžiausią varžovų žvaigždę.

Anthony Davisas pastaruoju metu demonstruoja žaidimą, kuris leidžia jį laikyti vienu iš geriausių planetos krepšininkų ir patyręs argentinietis trečiajame kėlinyje vos per pusę minutės sugebėjo pasodinti varžovų didžiausią žvaigždę ant atsarginių žaidėjų suolelio. Iš pradžių veteranas išprovokavo A. Daviso pražangą puolime, po kurios varžovų treneriui buvo skirta techninė pražanga, o netrukus savo gudrumu jis uždirbo varžovui dar vieną pražangą, po kurios neatlaikė jau pats amerikietis ir technine pražanga buvo nubaustas ir jis.

Dvi uždirbtos pražangos privertė A. Davisą sėstis ant suolo bei gerokai apribojo jo žaidimo laiką ir agresyvumą gynyboje, o galiausiai jis mačą buvo priverstas pabaigti anksčiau laiko, kai jis peržengė pražangų limitą. Be savo lyderio likusi ekipa atsilaikyti nesugebėjo ir patyrė nesėkmę, o M. Ginobili visiems įrodė, dėl ko NBA lygoje taip yra vertinamas veteranų žaidimas bei jų turima patirtis.