Vėl rezultatyvus M. Kuzminskas padėjo išgelbėti seriją „AX Armani“ klubui

Italijoje rungtyniaujantis Lietuvos krepšininkas vėl pasižymėjo naudingu žaidimu, kuris leido sėkmingai užbaigti seriją ir išgelbėti sezoną. Mindaugas Kuzminskas su "AX Armani" komanda trečią kartą nugalėjo Avelino "Sidigas" rezultatu 92:76 (26:17, 21:22, 26:21, 19:16) ir pateko į pusfinalį.

Jau pirmame kėlinyje geriau žaidė mūsiškio ekipa, kuri įgijo beveik dviženklį pranašumą. Antrasis ketvirtis nebuvo toks sėkmingas, tačiau "dizaineriai" vis dar pirmavo, o po ilgosios pertraukos jie žaidė vėl geriau ir toliau didino atotrūkį.

M. Kuzminskas per 16 minučių surinko 12 taškų (2/5 dvitaškių, 2/4 tritaškių, 2/2 baudos metimai), jis taip pat atkovojo 3 kamuolius, perėmė kamuolį, išprovokavo 2 pražangas, tačiau 2 kartus pažeidė taisykles, o pasirodymą baigė su 10 naudingumo balų.

Rezultatyviausias komandoje buvo J. Nunnally su 25 taškais.

Pralaimėtojų gretose D. Nicholsas pasižymėjo 15 taškų.

Galutinis serijos rezultatas 3:2. Pusfinalyje lietuvio ir jo draugų lauks Sasario „Banco di Sardegna“.