Vėl puikiai žaidęs R. Giedraitis neišgelbėjo ALBA nuo pralaimėjimo prieš „AX Armani“

Ketvirtąją nesėkmę paeiliui Eurolygoje patyrė Berlyno ALBA (1-4).

Roko Giedraičio vedama Vokietijos komanda 78:81 (18:17, 15:9, 17:27, 28:28) krito prieš kito lietuvio – Artūro Gudaičio – atstovaujamą Milano „AX Armani“ (4-1).

Berlyno komanda puikiai pradėjo rungtynes ir į pertrauką nužygiavo turėdama 7 taškų pranašumą, tačiau lemiamu tapo trečiasis kėlinys, per kurį svečiai iš Milano surinko 27 taškus ir įgijo trijų taškų persvarą.

Paskutinėmis rungtynių minutėmis vis dar vyko atkakli kova, tačiau ALBA komandai galiausiai pritrūko laiko.

Giedraitis ant parketo praleido 29 minutes, pelnė 18 taškų (2/6 dvitaškiai, 4/7 tritaškiai, 2/2 baudos metimai), atkovojo 6, perėmė 3 kamuolius, blokavo varžovo metimą ir surinko 20 naudingumo balų.

Tuo tarpu Gudaitis per 20 minučių kalnų nenuvertė – įmetė 5 taškus (2/4 dvitaškiai, 1/1 baudos), atkovojo 5 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, perėmė 1 kamuolį ir surinko 8 naudingumo balus.

ALBA: Peytonas Siva 20 (3/8 trit., 9/9 baudos), Rokas Giedraitis 18 (4/7 trit., 6 atk. kam.), Luke’as Sikma 9.

„AX Armani“: Sergio Rodriguezas 17, Luisas Scola 14 (6 atk. kam.), Nemanja Nedovičius 12.