Vėl be D. Sabonio žaidę „Pacers“ po pratęsimo nusileido „Hornets“

NBA lygoje dar vieną pralaimėjimą patyrė lietuvio atstovaujama ekipa, o mūsiškis dėl traumos buvo priverstas praleisti susitikimą. Indianos „Pacers“ (3-4) išvykoje po pratęsimo nusileido Šarlotės „Hornets“ (4-3) rezultatu 120:122 (35:20, 29:37, 28:21, 21:35, 7:9).

Susitikimą puikiai pradėjo lietuvio klubo draugai, kurie pirmame kėlinyje susikūrė dviženklį pranašumą. Visgi, prieš ilgąją pertrauką varžovai sušvelnino atsilikimą, tačiau antroje pusėje vėl atsiliko. Atėjęs ketvirtasis ketvirtis „Pacers“ krepšininkams susiklostė tragiškai ir jie iššvaistė visą pranašumą, o pratęsime pralaimėjo.

Domantas Sabonis praleido šį susitikimą dėl traumos.

Pralaimėtojų gretose rezultatyviausias buvo T. J. Warrenas surinko 33 taškus, dar  31 pridėjo Malcolmas Brogdonas.

Nugalėtojus į pergalę vedė Devonte' Grahamas su 35 taškais, o Tery Rozieras pridėjo 22.