Veiksmai socialiniuose tinkluose sufleruoja būsimus „Lakers“ pirkinius?

Pastaraisiais metais mūsų gyvenime vis didesnę reikšmę turi socialiniai tinklai, o ne išimtis ir krepšinio superžvaigždės, o jų veiksmus stebintys milijonai gerbėjų spėja ką jie galėtų reikšti. Štai pastaruoju metu atlikti „Pelicans“ žvaigždės Demarcuso Cousinso veiksmai Instagram tinkle pradėjo spekuliacijas apie galimą jo naują karjeros stotelę.

Traumą besigydantis aukštaūgis šią vasarą taps laisvuoju agentu, o į jį jau dabar yra nusitaikęs ne vienas klubas. Apie žaidėjo išlaikymą prieš jam patiriant traumą kalbėjo ir „Pelicans“, tačiau šiuo metu situacija pasikeitė ir kitą sezoną komandoje jo gali nelikti, o tokias kalbas paskatino ir D. Cousinso atlikti veiksmai socialiniame tinkle.

Amerikietis nustojo sekti oficialią „Pelicans“ paskyrą, o gerbėjo paklausus kodėl jis taip pasielgė – D. Cousinsas jam davė dviprasmį atsakymą: „nes iš to išaugau“. Pastaruoju metu sportininkai ne kartą prieš palikdami komandas nusprendžia nustoti socialiniuose tinkluose sekti savo buvusius darbdavius, o neaiškus krepšininko atsakas dar labiau paskatino šias kalbas. Žaidėjo išlaikyti gali nesiryžti ir pati Naujojo Orleano komanda, kuri be traumuoto aukštaūgio žaidė ne ką prasčiau ir pateko į antrąjį vakarų konferencijos etapą.

Tuo pačiu metu D. Cousinsas pradėjo sekti Paulą George‘ą ir Juliusą Randle‘ą, o gerbėjai iš karto tai pradėjo sieti su galimu persikėlimu į „Lakers“. Los Andžele gimęs P. George‘as taip pat taps laisvuoju agentu, o jis jau ne kartą atvirai kalbėjo norintis grįžti į savo gimtojo miesto klubą, o J. Randle‘as po sezono „Lakers“ gretose taip pat taps laisvuoju agentu.

„Lakers“ savo algų kepurėje turi pinigų kitam sezonui pasikviesti tiek D. Cousinsą, tiek P. George‘ą, tiek ir išlaikyti J. Randle‘ą, tad galbūt šie veiksmai socialiniame tinkle yra pirmoji pažintis su naujaisiais „Lakers“ atstovais, kurie artimiausius metus į priekį ves Los Andželo klubą. Visa tai paaiškės tik nuo liepos 1 dienos, kai NBA komandos galės oficialiai pasirašyti sutartis su žaidėjais.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts