Varžovų aikštėje siautėjęs „Neptūnas“ nutraukė „Lietuvos ryto“ pergalių seriją

LKL.lt

Vilniaus „Lietuvos ryto“ (21-5) pergalingas žygis „Betsafe–LKL“ čempionate baigėsi. Sostinės klubas patyrė pirmąjį pralaimėjimą po 13-os iš eilės laimėtų susitikimų.

Rimo Kurtinaičio auklėtiniai savo žiūrovų akivaizdoje 86:99 turėjo pripažinti Klaipėdos „Neptūno“ (20-6) krepšininkų pranašumą.

Galingai nugalėtojų gretose žaidė asmeninį sezono rezultatyvumo rekordą pakartojęs Edgaras Želionis, kuris per 31 minutę pelnė 25 taškus ir surinko 27 naudingumo balus.

Svečiai iš Klaipėdos pirmavo beveik viso mačo metu, o pergalę lėmė sėkmingas žaidimas ketvirtajame kėlinyje. Jame „Neptūnas“ laimėjo atkarpą 17:4 bei nutolo 91:76.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė itin rezultatyviai, o toks žaidimas parankesnis buvo klaipėdiečiams, kurie pirmajame kėlinyje išsiveržė į priekį 31:26.

Antrajame ketvirtyje ekipos žaidė taškas į tašką, o po didžiosios pertraukos E. Želionio vedamam „Neptūnui“ pavyko pabėgti į priekį 61:52.

Nors dar nesibaigus trečiajam ketvirčiui „Lietuvos rytas“ prisivijo 65:66, lemiamos rungtynių minutės sėkmingesnės buvo uostamiesčio klubui.

Laimonas Kisielius, Tomas Delininkaitis ir Jerry Johnsonas prasidėjus ketvirtajam kėliniui smeigė po tritaškį, o 9:0 spurtavęs „Neptūnas“ pirmą kartą įgijo dviženklę persvarą 83:72.

Vilniaus komanda išsigelbėjimui turėjo 6 minutes, tačiau užsivedę klaipėdiečiai žaidimo kontrolės varžovams jau nebeatidavė ir nuskambėjus finalinei sirenai šventė pergalę.

„Lietuvos rytas“: Loukas Mavrokefalidis 16, Martynas Echodas (25 n.b.) ir Rokas Giedraitis po 14, Travisas Petersonas 13, Jimmy Baronas 8.

„Neptūnas“: Edgaras Želionsis 25 (11/15 dvit., 27 n.b.), Jerry Johnsonas 19, Renaldas Seibutis 17, Simas Galdikas 9.