Valstybė svarsto galimybę grąžinti „Žalgiriui“ beveik 20 metų neatiduotą skolą

„Žalgiriui“ Eurolygoje iškovojus trečiąją vietą, galimybių paremti komandą ieško ir vyriausybė, o jos vadovas Saulius Skvernelis šiandien priminė, jog valstybė svarstys idėją grąžinti komandai beveik dvidešimt metų turimą skolą.

Šalies premjeras atskleidė, jog vyriausybė 2 milijonus litų „Žalgiriui“ skolinga dar nuo 1999 metų, kai klubas laimėjo Eurolygą. Visgi, dėl šalį tuo metu ištikusios krizės planų išmokėti šią premiją buvo atsisakyta.

Visgi, dabar šalies premjeras BNS pripažino, jog yra galimybių sugrąžinti šią 2 milijonus litų (beveik 579 tūkstančius eurų) siekiančią sumą.

„Kadangi ši Vyriausybė moka ir kompensacijas, ir skolas ankstesnių (vyriausybių – BNS), tai mes pažiūrėsime iš tikrųjų, ar tas įsipareigojimas ir kodėl jis buvo neišmokėtas ir, jeigu jis yra aktualus, ieškosime būdų, kaip tą skolą grąžinti“

Saulius Jakučionis, BNS

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts