„Valencia" nepaliko šansų „Baskonia" krepšininkams

„Twitter" nuotr.
2019-12-18 02:01 eurobasket.lt

Valensijos "Valencia" (6/8) klubas vėl rodo atsigavimo požymius ir po praėjusios savaitės triumfo Kaune iškovojo triuškinančią pergalę Eurolygoje. Europos taurės laimėtojai savo gerbėjų akivaizdoje 105:77 (19:19, 27:17, 23:22, 36:19) nepaliko vilčių Vitorijos "Baskonia" (6/8) krepšininkams.

Antrąjį ketvirtį dviženkliu skirtumu pralaimėję baskai po ilgosios pertraukos parodė atsigavimo požymius, tačiau visiškai subyrėjo lemiamame kėlinyje.

Nors svečiai užtikrintai laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių (37:26), tačiau aikštės šeimininkai realizavo 56,3 proc. dvitaškių (18/32) ir net 46 proc. tolimų metimų (17/37).

"Valencia": Bojanas Dubljevičius 25 (5/8 trit., 5 atk. kam.), Alberto Abalde 16 (3/4 trit.), jordanas Loydas (3/7 trit., 4 rez. perd.) ir Samas Van Rossomas (3/6 trit., 5 rez. ped.) po 13, Mike'as Tobey 10, Maurice'as Ndouras 8.

"Baskonia": Shavonas Shieldsas 22 (3/5 trit., 7 atk. kam., 2 bl.), Tornike Shengelia 15 (8 atk. kam., 4 kl.), Luca Vildoza 12, Pierria Henry 9 (5 rez. perd.), Nikas Stauskas 8.

(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)