Valančiūno vedami „Grizzlies“ nepaliko jokių vilčių svečiams iš Los Andželo

Jono Valančiūno atstovaujama Memfio „Grizzlies“ (14-14) ir toliau aktyviai braunasi į pirmąjį aštuonetą.

Tayloro Jenkinso auklėtiniai namuose 122:94 (24:27, 37:26, 28:22, 33:19) sutriuškino vienus iš Vakarų konferencijos favoritus Los Andželo „Clippers“ (23-11) krepšininkus ir sugrįžo į pergalių kelią Nacionalinėje Krepšinio asociacijoje (NBA).

Praktiškai visą rungtynių laiką dominavo „Grizzlies“ krepšininkai. Svečių krepšininkams visiškai nepavyko pralaužti Memfio gynybos, o galutinis persilaužymas rungtynėse įvyko jau trečiojo kėlinio pradžioje, kai „Grizzlies“ persvara išaugo net iki 30 taškų.

Valančiūnas ir vėl surinko galingą dvigubą dublį. Lietuvis praėjusios nakties rungtynėse ant parketo praleido 25 minutes ir pelnė 16 taškų (2/2 trit., 5/12 dvit.), atkovojo 15 kamuolių bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Rezultatyviausiai lietuvio komandoje pasirodė karjeros mačą sužaidęs Tyusas Jonesas, kuris iš viso per 15 aikštėje praleistų minučių pelnė 20 taškų (2/3 trit., 7/8 dvit.), atkovojo 2 kamuolius ir 3 kartus rezultatyviai perdavė kamuolį komandos draugams.

„Grizzlies“: Tyusas Jonesas 20 , Dillonas Brooksas 19, Jonas Valančiūnas ir Ja Morantas po 16, Kyle'as Andersonas 13, Graysonas Allenas 10.

„Clippers“: Kawhi Leonardas 17, Paulas George'as ir Serge'as Ibaka po 13, Reggie Jacksonas 12.