V. Oladipo vedama „Pacers“ patiesė ant menčių „Celtics“ (VIDEO)

Indianos „Pacers“ ekipa su Domantu Saboniu po atkaklios kovos sugebėjo palaužti Rytų konferencijos lyderius Bostono „Celtics“ ir iškovojo pergalę 97:91.

Šiose rungtynėse D. Sabonis aikštėje praleido 20 minučių, tačiau labai išsiskirti nesugebėjo. Aukštaūgis pelnė 5 taškus (2/7 dvit., 1/2 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, dukart suklydo ir 4 kartus prasižengė.

„Pacers“ ekipa šią savaitę turėjo papildomą laisvą dieną, kadangi Naujajame Orleane prieš rungtynes su „Pelicans“ prakiuro arenos stogas ir rungtynės buvo atidėtos. Tuo metu „Celtics“ naktį prieš šias rungtynes turėjo žaisti pratęsimą prieš „Wizards“.

„Pacers“ jau atrodė visus reikalus išsprendė pirmoje rungtynių dalyje, kadangi po pirmųjų 24 minučių pirmavo 59:38. Vis dėlto, per trečiąjį kelinį „Celtics“ sugebėjo sumažinti atsilikimą vos iki 4 taškų ir atkūrė intrigą rungtynėse.

Nors ketvirtajame kėlinyje „Celtics“ sugebėjo ir persverti rezultatą (83:82), „Pacers“ tada spurtavo 9:2 ir atgal daugiau nebesižvalgė.

„Celtics“ ekipoje Kyrie Irvingas pelnė 21 tašką, Jaylenas Brownas pridėjo 16, Jaysonas Tatumas 15, o Alas Harfordas ir Terry Rozieras po 10.