V. Oladipo tritaškis paskutinę sekundė: pergalės neatnešė, bet „nunešė“ milžiniškas sumas pinigų

2018-04-30 13:04 Krepsinis

Klivlendo „Cavaliers“ ekipa septintosiose serijos rungtynėse 105:101 sugebėjo palaužti Indianos „Pacers“ krepšininkus.

Vis dėlto tiksint paskutinėmis rungtynių sekundėmis komandas skyrė 7 tašai, tačiau paskutinę sekundė nieko nedengiamas Victoras Oladipo pataikė tritaškį. Skirtumas tarp komandų ištirpo ik 4 taškų. Nors nei „Pacers“, nei V. Oladipo tas metimas nieko nereiškė, jis buvo labai brangus kitiems asmenims.

Prieš rungtynes JAV buvo galima statyti, kad „Cavaliers“ laimės daugiau negu 6,5 arba 5,5 taško. Žmonės, kurie susigundė šiuo statymu, neturėjo būti patenkinti „Pacers“ žvaigždės metimu.

Skelbiama, kad vien Nevados valstijoje tas metimas atėmė nuo 3 iki 5 mln. JAV dolerių. Su lažybomis dirbantis Johnny Avello ne tik prakalbo apie tai, kiek kainavo tas metimas, tačiau atskleidė, kad tokie dalykai nutinka labai dažnai.

„Mūsų industrijoje tokie dalykai nutinka apie penkis kartus per savaitę. Kartais tai būna dvigubi taškai devinto kėlinuko metu beisbole, arba įvartis ledo ritulio rungtynių pabaigoje į tuščius vartus“, - teigė analitikas.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)


...