Užsiliks ir K. Leonardas? Įdomios P. Pattersono ir K. Lowry situacijos atsidūrus „Raptors“

2018-07-20 18:00 Krepsinis

Kawhi Leonardas dar prieš persikeldamas į Toronto „Raptors“ pripažino, kad čia žaisti nenori. Po įvykdytų mainų spaudoje pasirodė pranešimai, kad puolėjas svarsto visus metus nežaisti, kol pasibaigs jo kontraktas.

Vis dėlto panašiai į Torontą buvo atvykę ir daugiau krepšininkų. Patrickas Pattersonas „Raptors“ gretose taip pat atsidūrė po mainų.

Puolėjas savo agentui iškart pasakė, kad ištrauktų jį iš „Raptors“, tačiau krepšininkas, kaip skelbiama, pamilo Torontą ir „Raptors“ gretose praleido keturis sezonus.

Panaši situacija buvo ir su Kyle‘u Lowry. Įžaidėjas į Kanadą persikėlė iš Hjustono „Rockets“, tačiau buvo įsitikinęs, jog Kanadoje ilgai neužsibus ir pradžioje labai minimaliai bendravo su savo komandos draugais.

Vos dėlto įžaidėjas jau du kartus pratęsė sutartį su „Raptors“ ekipa ir greit pradės savo septintąjį sezoną vilkint Toronto komandos marškinėlius.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)


...