Už bilietų perpardavinėjimą į "Žalgirio" rungtynes – didžiulė bauda

zalgiris.lt nuotr.
2019-04-11 10:53 extra77

zalgiris.lt

Trečiadienį, balandžio 10 d., Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato kriminalistai, tikrindami turimą informaciją, nustatė neteisėtai bilietais į balandžio 23 d. „Žalgirio“ arenoje vyksiančias Eurolygos rungtynes tarp Kauno „Žalgirio“ ir Stambulo „Fenerbahce“ ekipų prekiaujančią merginą.

Kauno kriminalistams tikrinant informaciją internetinėje erdvėje, viename socialiniame tinkle pastebėti tendencingi skelbimai, kuriuose siūloma įsigyti bilietus į Eurolygos ketvirtfinalio rungtynes. Nustatyta, kad 23 metų mergina, įsigijusi apie 30 bilietų, juos perpardavinėjo už 60-70 eurų, kuomet jų reali vertė pagal renginio organizatorius yra mažesnė.

Merginai, pripažinusiai, jog ketino taip pasipelnyti, surašytas administracinio nusižengimo protokolas už neteisėtą vertimąsi komercine, ūkine, finansine ar profesine veikla. Pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 127 str. 1 d. numatoma bauda nuo 390 iki 1 100 eurų.

Kauno apskrities policijos pareigūnai dėkoja pilietiškiems gyventojams už teikiamą informaciją ir ragina visuomet apie pastebėtus bet kokius galimai daromus teisės pažeidimus informuoti bendruoju pagalbos telefonu 112.

Šią savaitę prasidėjusi bilietų prekyba į Eurolygos ketvirtfinalio serijos rungtynes „Žalgirio“ arenoje sukėlė didelį ažiotažą. Nors statistika rodo, kad vienas pirkėjas vidutiniškai įsigijo po 2,2 bilieto, viešojoje erdvėje pasirodė nelegalūs skelbimai, siūlantys įsigyti bilietus į balandžio 23 d. rungtynes.

Kauno „Žalgirio“ krepšinio klubas primena, kad legali prekyba vyksta tik oficialiuose Kauno „Žalgirio“ ir bilietų platintojų puslapiuose, o įsigydami perpardavinėjamą bilietą, sirgaliai ne tik užsiima nelegalia veikla, bet ir rizikuoja būti apgauti. Nelegalia perpardavinėjimo veikla užsiimantys asmenys vieną tikrą bilietą gali padauginti ir parduoti ne vieną kartą, o tokias neveikiančias kopijas turintys aistruoliai rizikuoja susigadinti vakaro planus, praleisdami suplanuotą laiką ne sporto renginyje.
(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)

...