Universalus D. Sabonis ir dar viena „Pacers“ ekipos pergalė (VIDEO)

Domantas Sabonis gavo daug žaidybinio laiko, o Indianos „Pacers“ namuose 100:92 palaužė Filadelfijos „76ers“ krepšininkus.

Šį susitikimą D. Sabonis pradėjo ant atsarginių žaidėjų suolelio, tačiau aikštėje praleido net 32 minutes. Per šį laiką lietuvis pelnė 10 taškų (2/5 dvit., 6/7 baud.), atkovojo 8 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, 2 kartus suklydo ir 4 kartus prasižengė.

Šių rungtynių nugalėtojas buvo išspręstas tik ketvirtojo kėlinio metu, kadangi prieš jį „Pacers“ turėjo tik taško persvarą – 76:75. Vis dėlto „Pacers“ greitai surengė spurtą 11:4 ir jau turėjo saugų pranašumą – 87:79.

Vėliau „76ers“ dar bandė kabintis, tačiau Lance‘o Stephensono 5 taškai iš eilės padidino persvarą iki 14 ir nepaliko jokių šansų svečiams iš Filadelfijos.

Didžiausias D. Sabonio konkurentas Mylesas Turneris šiose rungtynėse žaidė tik 15 minučių, o per šį laiką spėjo pramesti visus 5 metimus ir taškų nepelnė. Jam esant aikštėje „Pacers“ praleido 10 taškų daugiau negu įmetė ir M. Turneris vienintelis komandos krepšininkas, kuris turėjo neigiamą +/- rodiklį.

„Pacers“ gretose Bojanas Bogdanovičius (4/7 trit.) ir Victoras Oladipo (9 atk. kam., 0/5 trit.) pelnė po 19 taškų, L. Stephensonas pridėjo 14 (9 atk. kam.), Darrenas Collisonas 11, o D. Sabonis ir Thaddeusas Youngas po 10.

„76ers“ komandoje Joelis Embiidas pelnė 24 taškus (10 atk. kam.), Dario Šaričius 16, Robertas Covingtonas 12 (8 atk. kam.), Jarrydas Baylessas 11, Benas Simmonsas 10 (11 atk. kam.).