Tritaškių primėtęs A. Milaknis padėjo „Žalgirui“ iškovoti pergalę Kėdainiuose (VIDEO)

Lkl.lt informacija

Ketvirtajame kėlinyje aukštesnę pavarą įjungęs Kauno „Žalgirio“ klubas sugrįžo į pergalių kelią „Betsafe–LKL“ čempionate.

Lemiamą ketvirtį kauniečiai laimėjo net 24:11 ir 77:66 nugalėjo gerai kovojusius Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkus.

„Nepaisant to, kad nežaidėme gerai, tačiau buvo neblogų epizodų gynyboje, – kalbėjo „Žalgirio“ treneris Darius Maskoliūnas. – Žaidėjai stengiasi, bet dažnai būname „be galvos“, bėgame išdegę akis be jokio tikslo. Dar nežaidžiame taip, kaip norėtume. Mums reikia laiko, reikia pajusti vienas kitą.“

„Žalgirį“ į priekį vedė tritaškiais varžovus į neviltį varęs Artūras Milaknis. Snaiperis pataikė 5 tolimus metimus iš 6 bandymų ir pelnė 19 taškų.

„Treneris visada mato, kam tą dieną sekasi, – savo gero žaidimo priežastis vardijo A. Milaknis. – Šarūnas moka gerai išnaudoti žaidėjų pliusus. Pasisekė, kad šiandien tas žaidėjas buvau aš.“

Be Lietuvos rinktinės nario taip pat išsiskyrė po 10 taškų surinkę Edgaras Ulanovas ir Vasilije Micičius.

„Nevėžio“ ekipą į priekį tempė Mauro Veljačičiaus ir Justo Tamulio duetas. Kroatas pelnė 15, o lietuvis – 14 taškų.

„Tris kėlinius laikėmės, bet prieš „Žalgirį“ to tikrai nepakanka“, – auklėtinių žaidimu ketvirtajame kėlinyje nusivylęs buvo „Nevėžio“ strategas Ramūnas Cvirka.

Prastai rungtynes pradėjęs „Žalgiris“ per pirmąsias penkias minutes buvo pelnęs vos 2 taškus (2:15). Kauniečiai žaidimą stabilizavo, tačiau labiau atitolti nuo varžovų nesugebėjo – prieš lemiamą ketvirtį švieslentėje degė lygybė (53:53).

„Rungtynių lūžis buvo tada, kai po prastos pradžios ėmėme agresyviai gintis, – sakė kauniečių strategas Šarūnas Jasikevičius. – Šiuo metu dar nesame pasirengę žaisti aukšto lygio krepšinį.“

Ketvirtąjį kėlinį svečiai laimėjo 13-os taškų persvara ir sugrįžo į pergalių kelią – 77:66.