Trileris ir įspūdingas Joelio Embiido šou

Skrajojantis Joel Embiid

Ankstyvų trečiadienio rytą pasibaigusiame ir intrigos nestigusiame mače, Doco Riverso auklėtiniai namuose per pratęsimą, rezultatu 137:134 palaužė Majamiom „Heat“ ekipą.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti vos 30 sekundžių Majamio klubas pirmavo – 120:115. Visai netrukus Isaiah Joe smeigė tritaškį, o Majamį atstovaujantis Tyleris Herro prarado kamuolį ir Filadelfijos ekipai liko 17 sekundžių išsigelbėti.

Paskutinės atakos atsakomybę prisiėmusio ir tritaškį metimą paleidusio Danny Greeno bandymas tikslo nepasiekė, tada jis atliko dar vieną metimą, bet ir pastarasis buvo netaiklus. Komandos gelbėtoju tapo J.Embiidas, kuris reikiamu metu realizavo dvitaškį ir išlygino rezultatą – 120:120. Majamio „Heat“ krepšininkai savo paskutiniajam bandymui turėjo kiek daugiau nei 3 sekundes, bet paskutinis metimas tikslo nepasiekė.

Pratęsime situacija nesikeitė ir iki pat ryngtynių pabaigos kova vyko taškas į tašką. Iki mačo pabaigos likus sužaisti 8,9 sekundės, savo šou pratęsė ir rungtynių baigtį nusprendė tas pats Joelis Embiidas. Po teisėjų užfiksuotos pražangos jis šaltakraujiškai realizavo baudos metimus ir padėjo tašką rungtynių trileryje.

Įsimintiną žaidimą demonstravęs J.Embiidas į varžovų krepšį įmetė 45 taškus, atkovojo 16 atšokusių kamuolių, perėmė 5 perdavimus, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, bei 4 kartus suklydo.

Reikėtų pabrėžti jog šį vakarą „Heat“ ekipai negalėjo padėti Jimmy Butleris, Bamas Adebayo, Goranas Dragičius, Meyersas Leonardas, Avery Bradley bei Kendrickas Nunnas.