Trečiadienio Eurolyga: praėjusio sezono finalininkų dvikovoje pergale džiaugėsi „Olympiakos“ (VISI REZULTATAI)

Trečiadienį netrūks krepšinio mačų, o pasimėgauti stebėdami stipriausių Europos komandų dvikovas galės ir Eurolygos gerbėjai, kurių laukia keturios karštos akistatos.

Jau pirmoje dienos akistatoje išvydome bekompromisę kovą tarp dviejų praėjusio sezono Eurolygos finalininkių. Namuose žaidusi Stambulo „Fenerbahce“ (4/3) namuose banguotose ir pratęsimo pareikalavusiose rungtynėse 83:90 krito prieš Pirėjo „Olympiakos“ (5/2) ekipą.

Kiek vėliau triuškinamą nesėkmę namuose patyrė „Crvena zvezda“ (2/5), kuri savo namų aikštėje 59:85 neprilygo prieš Eurolygos lyderius Maskvos CSKA (6/1).

Trečioji dienos dvikova įvyko Vokietijoje, kur šeimininkai „Bamberg“ (4/3) krepšininkai po fatališkai nesėkmingo pirmojo kėlinio, kurį pralaimėjo net 26 taškų skirtumu, sugebėjo atsitiesti ir galiausiai 84:81 palaužė „Barcelona“ (2/5) komandą.

Paskutinėse dienos rungtynėse dviejų lietuvių „AX Armani“ (2/5) po dviejų pratęsimų išvykoje 103:98 įveikė „Valencia“ (3/4) pasipriešinimą.

Abu lietuviai aikštėje praleido nemažai laiko, tačiau rezultatyvūs nebuvo: Artūras Gudaitis per 25 minutes pelnė 8 taškus (4/6 dvitaškiai) ir atkovojo 6 kamuolius. Tuo tarpu Mantas Kalnietis per 29 minutes pelnė tris taškus (0/2 dvitaškių, 1/3 tritaškių), atkovojo penkis kamuolius, atliko keturis rezultatyvius perdavimus ir perėmė vieną kamuolį.