Traumą besigydantis J. Valančiūnas gali būti išmainytas?

Šiandien 16:55 krepst

Toronto „Raptors“ klubas vis dar dairosi būdų, kaip iki vasario mėnesį užsibaigsiančio perėjimų laikotarpio sustiprinti savo sudėtį. Gali būti, kad permainų sūkuryje atsidurs ir Jonas Valančiūnas.

„Bleacher Report“ žurnalistas Kenas Bergeris praneša, kad „Raptors“ aktyviai ieško atakuojančio gynėjo, o jų pagrindinis taikinys – Vašingtono „Wizards“ atstovaujantis Bradley Bealas.

Bergerio teigimu, jei gautų Bealą, Toronto klubas išmainytų Valančiūną, Deloną Wrightą ir pirmojo rato šaukimą šių metų NBA naujokų biržoje.

25-erių Bealas šį sezoną renka po 24,9 taško, 5 atkovotus kamuolius ir 5 rezultatyvius perdavimus per rungtynes.

Galima spekuliuoti, kad starto penkete turėdama Kyle'ą Lowry, Bealą, Kawhi Leonardą, Pascalį Siakamą ir Serge'ą Ibaka „Raptors“ savo konferencijoje būtų sunkiai įveikiama.

Visgi Toronto klubas nėra vienintelis, besidomintis galimybę prisikviesti Bealą. „Bleacher Report“ teigimu, į lenktynes įsivelti galėtų ir Bostono „Celtics“ bei Indiana „Pacers“.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)


...