Tragiškai ketvirtąjį kėlinį sužaidęs "Žalgiris" patyrė nesėkmę Maskvoje

2019-01-31 18:10 extra77

Tragiškai ketvirtajame kėlinyje pasirodęs Kauno "Žalgiris" (8-12) patyrė nesėkmę Rusijoje ir sukomplikavo savo šansus prasibrauti į aštuonetą. Kauniečiai 64:74 (17:19, 20:17, 19:11, 8:27) turėjo pripažinti Rimo Kurtinaičio treniruojamos Maskvos srities "Chimki" pranašumą.

"Žalgiriui" rungtynės klostėsi gerai visus tris kėlinius. Pirmajame kėlinyje kiek geriau atrodė šeimininkai, tačiau "Žalgiris" vėliau susitvarkė su gynyba ir persvėrė rezultatą.

Į didžiąją pertrauką "Žalgiris" išėjo turėdamas taško pranašumą.

Trečiasis kėlinys prasidėjo puikiu žalgiriečių spurtu. Puolime spindėjęs Davieso ir Thompsono tandemas buvo sukrovęs pranašumą iki devynių taškų, tačiau ramiai trečiąjį kėlinį užbaigęs "Žalgiris" subyrėjo paskutiniame ketvirtyje.

"Chimki" ketvirtajame kėlinyje sumetė net 27 taškus, kai tuo metu "Žalgiris" sukrapštė viso labo aštuonis taškus. "Žalgiriui" tai buvo 12-oji nesėkmė, kuri galimai užkirto kelią kovoje dėl stipriausiųjų aštuoneto.

Nugalėtojams 20 taškų sumetė Jordanas Mickey. "Žalgirio" gretose rezultatyviausiai žaidė Marius Grigonis, surinkęs 15 taškų.

„Chimki“: Jordanas Mickey 20, Malcolmas Thomasas 16, Tony Crokceris 14.

„Žalgiris“: Marius Grigonis 15, Edgaras Ulanovas 9, Brandonas Daviesas ir Nate'as Woltersas po 7.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)


...