Tragišką taiklumą demonstravęs L. Dončičius vis tiek surinko trigubą dublį ir padėjo „Mavericks“ laimėti (VIDEO)

Jaunasis Europos talentas ir toliau išlieka lyderiu savo komandoje, tačiau vis daugiau kalbų kelia apie savo taiklumą ir savanaudiškumą. Luka Dončičius su Dalaso "Mavericks" (25-28) ekipa namuose 99-93 (27:20, 25:26, 22:25, 25:20) nugalėjo Šarlotės "Hornets" (26-28).

Rungtynės buvo atkaklios, o abi komandos viena nuo kitos nenutolo. Po pirmo kėlinio namai turėjo 7 taškų pranašumą, tačiau prieš ilgąją pertrauką minimaliai jį pavyko sumažinti varžovam, o antroje rungtynių dalyje pavyko dar labiau priartėti prieš Dalaso krepšininkų. Visgi pergalę šventė jaunojo slovėno ir Vokietijos veterano komanda.

L. Dončičius per 35 minutes pelnė 19 taškų (3/10 dvitaškiai, 2/10 tritaškiai, 7/9 baudos metimai), jis taip pat atkovojo 10 kamuolių, atliko 11 rezultatyvių perdavimų, perėmė kamuolį, tačiau 3 kartus suklydo ir kartą prasižengė.

Dorianas Finney-Smithas prie pergalės prisidėjo 15 taškų, Tim Hardaway Jr. 12, o Dirkas Nowitzki 8.

Pralaimėtojų gretose Kemba Walkeris surinko 30 taškų, dar 15 pridėjo Jeremy Lambas.