Tragišką savaitę „Žalgiris“ užbaigė dar vienu skaudžiu pralaimėjimu

Kauno "Žalgiriui" pastarosios šešios dienos tapo tikru košmaru – Eurolygoje patirtas trečias pralaimėjimas iš eilės. Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai išvykoje 61:78 (11:19, 18:24, 15:14, 17:21) be didesnio pasipriešinimo krito prieš Stambulo "Fenerbahče".

Rungtynių pradžia žalgiriečiams buvo daug žadanti – svečiai iš Kauno taškų nepraleido pirmas keturias minutes, tačiau "Fenerbahče" nesutriko ir vėliau atsakė su kaupu – pirmąjį kėlinį laimėjo 19:11.

Antrajame kėlinyje problemos tęsėsi – "Žalgiris" strigo puolime, o varžovai naudojosi svečių spragomis gynyboje. Į pertrauką turkai nužygiavo turėdami 14 taškų pranašumą.

Trečiajame kėlinyje žalgiriečiai rodė charakterį ir pradėjo mažinti atsilikimą, tačiau prisivyti varžovų taip ir nepavyko. Itin sėkminga buvo ketvirtojo kėlinio pradžia, kai "Žalgiris" varžovus buvo pasivijęs iki septynių taškų.

Visgi po "Žalgirio" spurto šeimininkus į priekį pradėjo traukti Mahmutoglu, kuris per dvi atakas smeigė tritaškį ir įmetė du taškus. "Žalgiris" po šio dūrio nebeatsigavo ir galiausiai varžovams nusileido triuškinančiu rezultatu.

Brandonas Daviesas vėl buvo rezultatyviausias žalgiriečių gretose – sumetė 12 taškų, dar devynis pridėjo komandos kapitonas Paulius Jankūnas.

„Fenerbahče“: Melihas Mahmutoglu ir Kostas Sloukas – po 14, Janas Vesely 13 (12 atk. kam.), Nicolo Melli ir Joffrey Lauvergne (5 rez. perd.) – po 8.

„Žalgiris“: Brandonas Daviesas 12, Paulius Jankūnas 9 (5 atk. kam.), Nate'as Woltersas 8, Laurynas Birutis 7.