Toronte – smūgiai į veidą, pergalingas metimas ir neišsiskyręs J. Valančiūnas (VIDEO)

Toronto „Raptors“ ekipa, po itin atkaklios kovos, buvo priversta pripažinto Majamio „Heat“ ekipos pranašumą 89:90.

„Raptors“ komandai tai buvo vos antrasis pralaimėjimas namuose per 16 rungtynių, o iki šio susitikimo jie pirmavo šioje kategorijoje, tačiau dabar į priekį išsiveržė
San Antonio „Spurs“ ekipa, kuri per 20 rungtynių namuose laimėjo 18.

„Heat“ ekipai tai buvo jau penktoji pergalė iš eilės, o šiuo metu Rytų konferencijoje ji dalinasi 4-5 vietas.

Šiose rungtynėse viskas sprendėsi paskutinėmis susitikimo akimirkomis. „Heat“ ekipa gražino kamuolį iš už šoninės linijos dar likus 3 sekundėms, o Wayne‘as Ellingtonas greitai atsidūrė po krepšiu ir pelnė savo pirmuosius taškus antroje rungtynių dalyje. DeMaras DeRozanas per likusias 0,3 sekundės spėjo išmesti metimą per visą aikštę, tačiau jis atsimušęs į lanką tikslo nepasiekė.

Jonas Valančiūnas šiose rungtynėse per 21 minutę pelnė 8 taškus (4/8 dvit.), atkovojo 3 kamuolius, blokavo 2 metimus ir kartą prasižengė.

Šiose rungtynėse taip pat netrūko ir aistrų. Nors „Raptors“ jau žaidė be Kyle‘o Lowry, trečiajame kėlinyje neteko ir Serge‘o Ibakos. Šis susikivirčijo su Jamesu Johnsono ir abu, nieko nelaukę, smogė vienas kitam į veidą. Už tai abu krepšininkai buvo išvaryti iš aikštės.

Negana to, pasibaigus rungtynėms D. DeRozanas ir Goranas Dragičius dar persimetė kelias žodžiais, tačiau ir jie susikivirčijo ir apsistumdė, o juos išskyrė tik komandos draugai ir treneriai.

„Raptors“ ekipoje D. DeRozanas pelnė 25 taškus (9/26 dvit.), Delonas Wrightas pridėjo 13, S. Ibaka 11, S.J. Milesas 9.

„Heat“ ekipoje G. Dragičius pelnė 24 taškus (12 atk. kam.), Bamas Adebayo pridėjo 16 (15 atk. kam., 5 blk.), W. Ellingtonas 15, Hassanas Whiteside‘as 13 (15 atk. kam.).