"TimeOutŽalgiris": Stonkaus ir Katlerio pasirodymas viktorinoje bei visažinė jaunoji sirgalė (VIDEO)

2018-10-20 12:07 extra77

zalgiris.lt

Penktadienį „Žalgirio“ arenoje vyko dar vienas neeilinis Eurolygos rungtynių vakaras – Kauno „Žalgiris“ namuose priėmė Stambulo „Fenerbahce“ klubą. Beveik pilnutėlės arenos atmosferą bei smagius pokalbius su sirgaliais užfiksavo „Žalgiris TV“ laidų rubrika #TimeOutŽalgiris.

Laidos vedėja Dalia Belickaitė arenoje sutiko komikus ir TV laidų veidus Mantą Stonkų ir Mantą Katlerį. Abu Mantai atsakinėjo į Dalios klausimus, apie tai, kuris žalgirietis yra rungtyniavęs Panevėžyje, koks atstumas tarp Plungės ir Panevėžio, ir, koks yra krepšinio lanko aukštis. Vėliau vyrukai diskutavo, kodėl gimtajame M.Katlerio mieste nėra garsiosios „Katlerio“ vardo kebabinės.

Kiti rungtynėse apsilankę sirgaliai spėliojo kelintąsias rungtynes Eurolygoje penktadienio vakarą sužaidė Paulius Jankūnas bei vardino visus „Žalgirio“ žaidėjus, kurių pavardės prasideda iš „W“ raidės. Čia puikiai pasirodė viena iš jaunųjų komandos gerbėjų, kuri beveik be dvejonių teisingai atsakė į visus klausimus.

Naujausiame #TimeOutŽalgiris epizode taip pat išvysite krepšinio aistruolį su didžiule barzda, nudažyta „Žalgirio“ spalvomis, bei kitus smagius rungtynių užkulisių momentus.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)


...