#TimeOutŽalgiris - Rungtynių su „Rytu“ epizodai iš užkulsių

Youtube nuotr.
2019-12-09 18:27 Teniso TV

Šaltinis www.zalgiris.lt

Sekmadienį Kauno „Žalgirio“ krepšininkai į „Žalgirio“ areną susirinkusiems sirgaliams padovanojo dar vieną pergalę – „Betsafe–LKL“ čempionato rungtynėse Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai nugalėjo Vilniaus „Rytą“.

Šįkart arenoje po rungtynių užkulisius vėl nardė #TimeOutŽalgiris kūrybinė komanda kartu su laidos vedėja Dalia Belickaite priešakyje.

Dar prieš dvikovą žiūrovams nepamirštamą reginį padovanojo akordeonistas Martynas Levickis, meistriškai sugrojęs Lietuvos himną. Dar daugiau kūrinių „Žalgirio“ arenoje jis atliks savo soliniame koncerte gruodžio 22 d.

Prasidėjus rungtynėms, Lietuvoje sausakimšas koncertų sales sutraukiantis M.Levickis papasakojo apie savo ryšį su krepšiniu.

„Mokykloje buvau įstumtas į krepšinio komandą, nors niekada gerai nežaidžiau šio sporto, todėl krepšinis man vis dar susijęs su stresu. Visgi pabuvęs tokiose rungtynėse, supranti, kad viskas yra įmanoma“, – šypsojosi pašnekovas

Britų karališkosios šeimos nariams bei 20 tūkst. žiūrovų miniai savo karjeroje grojęs M.Levickis akcentavo, kad kaip ir krepšininkams, taip ir atlikėjas didžiulis palaikymas yra labai svarbus.

„Palaikymas yra be galo svarbu. „Žalgirio“ sirgaliai susikoncentruoja į metimą ir tada gali jausti, kaip tai yra svarbu žaidėjams. Tas vienybės jausmas yra neįtikėtinas“, – tvirtino M.Levickis.

Naujausiame #TimeOutŽalgiris epizode išvysite ir jaunųjų gimnastų pasirodymus rungtynių metu bei kitas smagias susitikimo akimirkas.

Video:
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)

...