"TimeOutŽalgiris": Eurolygos žiniasklaidos diena ir T. Walkupo pokštai su žalgiriečiais (VIDEO)

stop kadras
2019-09-24 10:56 extra77

zalgiris.lt

Pirmadienį „Žalgirio“ arenos didžiąją bei treniruočių sales ir įvairias arenos kerteles okupavo tradicinė Eurolygos media diena, kurios metu Kauno „Žalgirio“ krepšininkai dalijo interviu, pozavo nuotraukoms bei filmavosi vaizdo klipuose.

Šįkart ne tik į sau įprastinį vaidmenį tokios dienos metu įsiliejo ir žalgirietis Thomasas Walkupas, kuris trumpam perėmė „Žalgiris TV“ mikrofoną ir tapo išskirtiniu laidų rubrikos #TimeOutŽalgiris vedėju.

Puikiai prieš kameras kalbantis ir iškalbingas amerikietis tapo Eurolygos media dienos gidu visiems, kas tokių dienų užkulisių nėra regėję savomis akimis. Krepšininkas aprodė įvairius arenos kampelius, kuriuose vyko veiksmas bei pakalbino savo komandos draugus Nigelą Hayesą ir Jocką Landale‘ą.

„Taigi girdėjome, jog esi veganas, – šypsodamasis N.Hayesą provokavo T.Walkupas. – Ar neatsiranda problemų išeinant su komandos draugais į miestą pavalgyti?“

Priėjęs prie J.Landale‘o #TimeOutŽalgiris vedėjas T.Walkupas pastebėjo, jog šis negali įeiti į „Žalgirio“ komandos rūbinę, naudojant pirštų antspaudo atpažinimo sistemą.

„Po tavo vakarykščio pasirodymo nusprendėme nutraukti su tavimi sutartį“, – juokėsi T.Walkupas.

„Na, visgi mano žaidimo ir įtikinamos pergalės tikriausiai neužteko“, – atšovė J. Landale‘as, prisimindamas pirmąsias laimėtas (94:63) sezono rungtynes Šiauliuose, kuriose pelnė 14 taškų.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)


...