„Thunder“ superžvaigždė - mažiausią atstumą mačo metu nubėgantis žaidėjas

2018-05-02 14:46 TS

Po nesėkmingo Oklahomos „Thunder“ sezono, kai tris superžvaigždes – Carmely Anthony, Russellą Westbrooką ir Paulą Georgą savo gretose turėjusi komanda iš atkrintamųjų varžybų pasitraukė jau po pirmojo etapo, dėmesys buvo atkreiptas ir į šių žaidėjų individualius pasirodymus.

Daugiausiai kritikos strėlių teko C. Anthony – jis ne tik turėjo statistiškai prasčiausią sezoną lygoje, tačiau ir akivaizdžiai vengė darbo aikštėje. Paskaičiuota, jog amerikietis per vieną mačą buvo mažiausią visoje lygoje atstumą įveikiantis žaidėjas.

Vienu susitikimo metu puolėjas vidutiniškai įveikdavo po 3,24 km. ir pagal šį rodiklį lygoje tarp visų bent 30 minučių per mačą žaidusių krepšininkų buvo paskutinis. Šį žaidėją lenkė ir tokie žaidėjai kaip Marcas Gasolis, DeAndre Jordanas ar Dwightas Howardas, kurie daugiausiai savo laiko leisdavo baudos aikštelėse.

Didžiausias NBA lygos juodadarbis buvo Portlendo „Trail Blazers“ gynėjas CJ McCollumas, kuris per vieną mačą nubėgdavo 4,33 km.

Mūsų šalies atstovai aikštėje praleisdavo kiek mažiau laiko, todėl tarp šios statistikos kategorijos dalyvių nepateko. Visgi, Jonas Valančiūnas per 22,4 minutes įveikdavo 2,55 km. o Domantas Sabonis per 24,5 minutes – 2,85 km. atstumą. Jei mūsų šalies atstovai aikštėje būtų praleidę tiek pat laiko kaip ir C. Anthony bei būtų išlaikę savo vidutinį greitį, abu jie būtų per mačą įveikę didesnį atstumą nei „Thunder“ žvaigždė.


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...