„Thunder“ per pratęsimą nukovė „Bucks“, „Rockets“ sumindė kinus

Trečiadienio naktį Oklahomoje vykusiose rungtynėse "Thunder" po pratęsimo 119:115 (27:30, 28:18, 24:24, 28:35, 12:8) palaužė Milvokio "Bucks" ekipą.

Išvykoje žaidusi "Bucks" panaikino trečiojo kėlinio pradžioje turėtą 7 taškų deficitą ir išplėšė pratęsimą.

Rezultatyviausias šeimininkų komandoje buvo Paulas George'as, pelnęs 26 taškus, atkovojęs 4 kamuolius, atlikęs 1 rezultatyvų perdavimą, blokavęs 1 metimą bei perėmęs kamuolį.

"Bucks" komandoje 19 taškų pelnė Christianas Woodsas taip pat sugriebęs 15 kamuolių.

Luisas Scola surinko galingą dvigubą dublį, Jimmy Freddete'as pelnė net 41 tašką, tačiau jų atstovaujama Šanchajaus "Sharks" ekipa vis tiek neturėjo didelių vilčių Hjustone.

Vietos "Rockets" namie Kinijos klubą nušlavė 128:86 (38:20, 35:22, 33:21, 22:23).

Arti pusės taškų „Sharks“ ekipai pelnė siautėjęs Fredette'as. Jis iš viso surinko 41 tašką (12/29 dvit., 4/11 trit., 5/5 baud. met.), atkovojo 9 kamuolius bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Šanchajaus ekipoje rungtyniauja ir 38-erių veteranas Luisas Scola. Jis šiame susitikime pasižymėjo pelnydamas 18 taškų (7/12 dvit., 1/1 trit., 1/1 baud. met.) ir atkovodamas 12 kamuolių. Beje, jam tai buvo sugrįžimas į Hjustoną, kuriame argentinietis žaidė 2007-2012 metais.

"Rockets" komandai 37 taškus pelnė lyderis Jamesas Hardenas.